Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere Bizlerin En Sık Olarak Karşılaştığımız Sorularımızı Aktarmak İstiyoruz.

Yunus Mermer Granit Olarak Sizlere Her Zaman Ankara Mutfak Tezgahı Konusunda Yardım Etmekten Gurur Duyuyoruz. Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Çimstone Ürünlerinin Fiyatı ?

Çimstone modelinin fiyatı şu şekilde belirlenmektedir. Tezgah olacak yerin metrajına, işçiliğe ve kullanılacak taşların özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürünün net fiyatını ölçüm alındıktan sonra ustalarımız tarafından size bildirilmektedir.

Keşif ve Fiyat Teklifi Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, Yunus Mermer Granit olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. İşlerinde uzman ustalarımız tarafından tezgahın uygulanacağı alan ölçüleri ve tercih ettiğiniz taş modeline göre fiyat teklifi verilmektedir.

Çimstone Nedir ?

1.sınıf kaliteli malzemelerden üretilen Çimstone, İtalyan devi Breton firması tarafından üretilen ve her daim geliştirilen kuvars esaslı kompoze taşlara verilen addır. Kuvars, doğada bulunan en sert ve sağlam mineral taşlardan, Bu özelliği sayesinde Çimstone’a ise sağlamlık ve dayanıklılık kazandırıyor. Çimstone Ürünleri aşınma,çizilme ve darbelere karşı epey dayanıklıdır.

Kuvars Nedir ?

Doğada bulunan en sağlam elementler arasında 4. sırada yer almaktadır (İlk üç : Elmas , Safir ve Topaz). Kuvarslar asla çizilmez, yüksek aşınma karşıtı olduğundan uzun ömürlüdür. Kuvarslar ayrıca ortamda bulunan negatif enerjiyi dağıtır.

Kompoze Taş Nedir ?

Kompoze taşlar aslında kötü özelliklerinizden arındırılmıştır. Yani çatlaklık oluşumu, aşınma, kırınganlık özelliklerinden arınmış bir şekilde sizlere sunulmuştur.

Çimstone ile Diğer Taşlar Arasındaki Farklar ?

Çimstone ürünlerinin çatlak bulunmaması ve sıvı emme özelliği olmaması sayesinde diğer doğal taşlara göre daha kolay temizlenir, leke oluşumuna izin vermez. Kompakt yapısı sayesinde sizlere hijyenik bir ortam sağlar ve bakteri oluşumunu engeller.

Çimstone Ürünlerini Nerelerde Kullanabilirim ?

Çimstone ürünlerini aşınma ve dayanıklılık özelliği sayesinde istediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster Banyo isterseniz de Mutfaklarınız da kullanılabilir.

İstediğim Renk Mutfak Tezgahı Yaptırabilir Miyim ?

Evet, mutfak ya da banyo tezgahlarınızı istediğiniz model ve sınırsız renk seçeneği ile üretimini sağlayabiliriz.

Ürünleriniz Garantili Mi ?

Evet, ürünlerimizin belirli bir garanti kapsamında değişim ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Dış etkenlerden dolayı meydana gelen zararlar garanti kapsamında yer almaz.

Sohbete Başla
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardım Edebiliriz ?
Ankara Mutfak Tezgah | Öztaş Mermer Granit
Powered by
Hemen Arayın